r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jesień Linuksowa 2007 – zapisy rozpoczęte

Strona główna Aktualności

Rozpoczęły się zapisy na tegoroczną, piątą edycję imprezy Jesień Linuksowa, zrzeszającej miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa. Podczas spotkania liczyć można na oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, jak i towarzyskie spotkania oraz elementy rozrywkowe.

Wstępna agenda imprezy zapowiada między innymi wykłady na temat Wikipedii, kart elektronicznych PKI w Linuksie, replikacji w bazach PostgreSQL i DJango, czyli Python w zastosowaniach webowych. Prócz tego odbędą się warsztaty z OpenLDAP i tworzenia domowej centralki telefonicznej na bazie Asteriska, oraz prelekcja na temat głośnej sprawy o ujawnienie protokołu KSI-MAIL używanego w Płatniku.

Jesień Linuksowa 2007 odbędzie się w dniach 21, 22 i 23 września 2007 roku w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym Stodoły koło Rybnika. Osobom zainteresowanym uczestnictwem radzimy jak najszybszą rejestrację, gdyż ilość miejsc jest ograniczona do 100.

Więcej informacji na stronie organizatorów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.