reklama

Jesienny wysyp archiwizerów: PowerArchiver 11

Strona główna Aktualności

O autorze

Parę tygodni temu informowaliśmy o ukazaniu się kolejnej stabilnej wersji programu WinZip, a dziś światło dzienne ujrzało noworoczne wydanie PowerArchivera.

Pierwsze, co rzuca się w oczy po uruchomieniu najnowszej wersji to przebudowany interfejs użytkownika tak, aby praca z aplikacją była jeszcze bardziej wygodna. Dodano możliwość kompresowania plików ZIP, będących aktualnie w użyciu oraz opcję zapisywania hasła dla bieżącej sesji w konwerterze archiwów, czy narzędziu służącym do ich zbiorczego rozpakowywania. Poprawiono wsparcie dla kodowania Unicode i formatu RAR. W aplecie kopii zapasowych pojawiła się opcja importowania i eksportowania list plików, włączania i wyłączania w tym samym czasie filtrów, a także wprowadzono podział na rodzaje wykonywanych backupów. Zaprojektowano też silnik dla 64-bitowego wydania PowerArchivera.

Edycja Pro aplikacji pozwala na przeprowadzanie operacji na płytach CD, DVD, Blue-ray bezpośrednio z poziomu okna programu, tworzenia obrazów ISO, czy montowania ich w wirtualnym napędzie DVD. Posiada ona wbudowanego klienta FTP, a moduł kopii zapasowej obsługuje format 7-zip, pozwala też na planowanie automatycznego tworzenia backupów.

Najnowszą testową wersję PowerArchiver 2009 11.00 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Kompresory plików.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama