Jest Parallels Desktop 6 dla Maków

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydano narzędzie do tworzenia i uruchamiania maszyn wirtualnych, Parallels Desktop 6 for Macs.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Parallels udostępniła kolejną wersję swojego programu. Główne zmiany wprowadzone przez producenta dotyczą dźwięku i silnika. Program jest teraz dostępny w wersji dla systemów 64-bitowych, wprowadzono też obsługę dźwięku wielokanałowego 5.1. Kolejne zmiany w aplikacji to nadzór rodzicielski, skróty klawiszowe z Mac OS X czy możliwość migracji danych. Zdaniem producenta wyświetlanie grafiki 3D jest nawet o 40% bardziej wydajne niż w poprzednim wydaniu Parallels Desktop. W sumie Parallels wprowadził aż 80 zmian w swoim narzędziu.

Uruchamianie Windowsa za pomocą Parallels Desktop 6 jest dwukrotnie szybsze, pojawiła się też rozszerzona obsługa Spaces i Exposé podczas zarządzania systemem Microsoftu. Podano też ceny programu. Za wersję standardową zapłacimy 79,99 dolarów, wersja dla osób uczących się kosztować będzie natomiast 39,99 dolarów. Osoby, które zakupią Parallels Desktop 5 po 15 sierpnia kolejną wersję aplikacji dostaną za darmo.

Wersję testową Parallels Desktop 6 for Macs można pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest w dziale PROGRAMY > Narzędzia > Wirtualizacja.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji