Jest Snapseed dla Androida

Strona główna Aktualności

O autorze

Tak jak przypuszczaliśmy, w Google Play pojawił się Snapseed dla Androida. Aplikacja, która podbiła serca amatorów fotografii korzystających z urządzeń z iOS oraz krytyków jest od dziś dostępna dla posiadaczy tabletów i smartfonów z Androidem 4.0 lub nowszym.

Możliwości aplikacji obejmują pracę z plikami JPEG i TIFF w zakresie prostej edycji zdjęć (wyznaczanie pionu, kadrowanie, dostosowanie barw, selektywny retusz) oraz dodawania im ciekawych, modnych ostatnio efektów. Na liście znalazły się obowiązkowe „postarzacze”, efekt makiety (tilt-shift), możliwość zrobienia zdjęcia czarno-białego, oraz znane z profesjonalnych programów firmy Nik Software wyostrzanie i wydobywanie detali.

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, aplikacja jest sprzężona z Google+. Gotowe zdjęcia można jednak udostępniać również za pośrednictwem innych usług — poczty elektronicznej, mających taką możliwość komunikatorów czy aplikacji portali społecznościowych. Zarówno dla iOS, jak i dla Androida, aplikacja jest bezpłatna.

© dobreprogramy

Komentarze