r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jest już stabilny Skype na Windows Phone

Strona główna Aktualności

Zbliża się koniec kwietnia i zgodnie z zapowiedziami Microsoft oddał ręce użytkowników stabilną wersję Skype dla systemu Windows Phone.

Na blogu Skype zapowiedziano, że obecnie prosty komunikator będzie stopniowo zdobywał nowe możliwości. Od wydania wersji testowej Skype został dodatkowo wyposażony w możliwość prowadzenia rozmów wideo kiedy telefon trzymany jest poziomo, oraz nowe opcje zarządzania kontaktami: wysyłanie i odbieranie zaproszeń oraz blokowanie i odblokowywanie kontaktów. To oczywiście nie koniec, ale na razie nie wiadomo jakie jeszcze niespodzianki czekają na użytkowników mobilnego systemu Microsoftu. Skype dla Windows Phone dostępny jest w 18 językach, w tym po polsku. Komunikator wymaga systemu Windows Phone 7.5 (Mango). Program testowano na telefonach Lumia 710, 800 i 900, HTC Titan, HTC Radar, Samsung Focus S i Samsung Flash. Pobrać go można oczywiście z Windows Phone Marketplace.

Skype ma obecnie 200 milionów użytkowników, którzy korzystają z komunikatorów na komputerach stacjonarnych, laptopach, telewizorach, oraz urządzeniach mobilnych z iOS, Symbianem i Androidem. Skype dla Windows Phone jeszcze poszerzy grono użytkowników komunikatora, oraz bardziej zintegruje Microsoftowy ekosystem — tuż za rogiem czeka przecież Skype dla konsoli Xbox 360.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.