Jest oficjalne GG na Windows Phone

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Przynajmniej kilka osób pożegna się dziś z Pogaduszkami i kojarzącymi się z PacManem ikonami statusu — w Windows Phone Marketplace pojawił się oficjalny klient GG dla tej platformy.

Aplikacja powstała w odpowiedzi na sugestie użytkowników. W założenia aplikacja ma być prosta w obsłudze i umożliwiać kontakt ze znajomymi niezależnie od miejsca. GG na Windows Phone umożliwia dostęp i zarządzanie listą kontaktów, łącznie z oznaczaniem kontaktów jako ulubione. Ponadto GG ma możliwość przeglądania historii rozmów oraz wyszukiwania znajomych w katalogu publicznym.

Aplikacja została oczywiście przystosowana do kafelkowego interfejsu Windows Phone. Powiadomienia są widoczne w kaflu, który jest jednocześnie skrótem do aplikacji na ekranie domowym. GG jest oczywiście bezpłatne.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza