Jeszcze we wrześniu za zakup Nokii X możesz dostać 100 złotych zwrotu

Strona główna Aktualności

O autorze

Specjalna akcja promocyjna organizowana przez Microsoft zostaje przedłożona. Za zakup Nokii X możemy otrzymać 100 złotych zwrotu jeszcze do 7 września tego roku.

Na początku czerwca informowaliśmy, że polski oddział Microsoftu wystartował z nową promocją, kierowaną dla osób, które kupiły Nokie X. Wnioski o zwrot odpowiedniej sumy pieniędzy można było składać do 7 lipca tego roku. Jednak promocja została przedłużona do 7 września, kiedy to upływa termin nadsyłania zgłoszeń (decyduje data stempla pocztowego). Jeśli chcemy ubiegać się o 100 złotych, musimy spełnić kilka warunków, między innymi Nokia X musi być zakupiona w okresie od 21 lipca do 31 sierpnia 2014 roku, dodatkowo wymagany jest oryginalny dowód zakupu produktu, w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT. Musimy również wypełnić formularz zgłoszeniowy. Regulamin akcji dostępny jest na stronie Nokii.

Nokia X posiada 4-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 800 na 480. Producent zdecydował się na zastosowanie dwurdzeniowego procesora o taktowaniu 1 GHz, i 512 MB pamięci RAM. Do wykonywania zdjęć posłuży nam, umieszczony z tyłu urządzenia, 3-megapikselowy aparat. Mimo iż ten smartfon działa pod kontrolą Androida, to nie znajdziemy w nim usług Google, a interfejs mocno przypomina ten stosowany w Windows Phone. Jedną z większych zalet tego urządzenia jest obsługa dwóch kart SIM jednocześnie. Recenzja Nokii X dostępna jest w naszym Labie.

Warto wspomnieć, że Microsoft wycofał się z produkcji budżetowych smartfonów z Androidem, zostaną one zastąpione przez urządzenia działające pod kontrolą Windows Phone, co jest znacznie rozsądniejszym rozwiązaniem. Mimo tego warto zainteresować się Nokią X, jeśli szukamy taniego smartfona, który głównie będzie służył do kontaktu ze znajomymi.

© dobreprogramy
s