Jewel Quest III

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jewel Quest III to ciesząca się sporą popularnością gra logiczna z wciągającą fabułą. Zadaniem gracza jest układanie kolorowych elementów na planszy, aby te tworzyły sekwencje i znikały z ekranu zwalniając miejsce nowym klockom. Każdy z poziomów rozgrywa się na czas.

Zasady rozgrywki

Jewel Quest III to klasyczna układanka, w której naszym celem jest takie przekładania klejnotów na planszy aby te tworzyły sekwencje pionową lub poziomą składającą się z elementów o tym samym kolorze i kształcie. Tytuł chociaż wydaje się bardzo prosty nie koniecznie taki musi być. Nieumyślne przekładanie elementów na planszy spowodować może zablokowanie dalej gry. Co ważne, w trakcie rozgrywki zdobędziemy różne bonusy ułatwiające zabawę. Wraz z kolejnymi etapami ich poziom trudności będzie wzrastał i czas na układanie ulegał skróceniu.

Wątek fabularny

Opisywany tytuł jak już zostało wspomniane dysponuje całkiem interesującym wątkiem fabularnym, w którym główni bohaterowie otwierają muzeum. Ich córka podczas zabawy jednym z eksponatów traci wzrok. Zrozpaczeni rodzice wyruszają do Rady Złotych Klejnotów, która jak głosi legenda może pomóż małej dziewczynce.

Kluczowe cechy gry:

  • gra logiczna z wciągającą fabułą
  • polega na układaniu klejnotów na czas
  • bonusy usprawniające rozgrywkę

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!