Jewels Jungle: Match 3 Puzzle Jewels Jungle: Match 3 Puzzle 1.8.9

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jewels Jungle: Match 3 Puzzle to gra logiczna, w której zabawa polega na dopasowywaniu co najmniej trzech takich samych elementów. Produkcja charakteryzuje się bardzo prostymi zasadami rozgrywki i nieskomplikowanym sterowaniem.

Połącz trzy!

Poszczególne etapy Jewels Jungle: Match 3 Puzzle zostały umieszczone oczywiście w dżungli wypełnionej klejnotami i złotem, które będziemy mogli zdobyć, wykazując się spostrzegawczością i umiejętnością logicznego myślenia. Zwłaszcza w dalszej części zabawy, bo początkowe zadania nie powinny nikomu sprawić nikomu żadnych problemów. Ich niski poziom trudności wynika z tego, że po pierwsze autorzy wyjaśniają w nich reguły, a po drugie chcą zachęcić nas do dalszej gry.

Tryb offline

W Jewels Jungle: Match 3 Puzzle łącznie otrzymujemy ponad 1000 leveli do ukończenia, a każdy z nich da się zaliczyć na jedną, dwie lub trzy gwiazdki. Co istotne, gra nie wymaga połączenia z internetem, więc bez problemu zagramy w nią także bez dostępu do sieci (np. podczas jazdy pociągiem).

Graj za darmo!

Jewels Jungle: Match 3 Puzzle można pobrać za darmo. To jedna z wielu gier free-to-play na Androida, która zawiera reklamy oraz mikropłatności. Jako że liczba ruchów w każdym etapie jest ograniczona, to możemy je dokupić za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcemy tego robić, to nic nie stoi na przeszkodzie, by próbować do skutku.

Najważniejsze cechy:

  • gra logiczna polegająca na dopasowywaniu takich samych elementów
  • ponad 1000 poziomów
  • banalne sterowanie
  • działa bez dostępu do internetu
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!