r   e   k   l   a   m   a
reklama

Jimmy’s Lost His Toilet Paper na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy oryginalną, sympatyczną i wielce zabawną grę logiczną, w której bohater o imieniu Jimmy ma za zadanie dotrzeć do wyjścia z każdej planszy, owym wyjściem w tym akurat przypadku jest toaleta ;-).

Poczynaniom chłopca towarzyszą rzecz jasna pewne utrudnienia. Podstawowym z nich jest to, że Jimmy przyczepiony jest do długiej rolki wytrzymałego papieru toaletowego, który musi w całości zwinąć zanim będzie mógł skorzystać z WC. Czynność byłaby bardzo prosta, gdyby nie mnóstwo przeszkód sprytnie porozstawianych na naszej drodze przez autora gry. Na początku dotarcie do upragnionego celu idzie sprawnie i bezproblemowo, ale z każdym kolejnym poziomem sprawa się komplikuje, ponieważ papier owija się wokół wind, skrzyń, platform... Niejednokrotnie jedynym wyjściem z sytuacji będzie przytrzymanie klawisza Shift i skorzystanie z papieru jak z liny do bungee.

Grę Jimmy's Lost His Toilet Paper można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów :-).

Wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego nowego portalu Gamikaze :-)

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii