Jimmy's Lost His Toilet Paper 1.0.1

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

W tej oryginalnej, sympatycznej i wielce zabawnej grze logicznej bohater o imieniu Jimmy ma za zadanie dotrzeć do wyjścia z każdej planszy, owym wyjściem w tym akurat przypadku jest toaleta ;-). Poczynaniom chłopca towarzyszą rzecz jasna pewne utrudnienia. Podstawowym z nich jest to, że Jimmy przyczepiony jest do długiej rolki wytrzymałego papieru toaletowego, który musi w całości zwinąć zanim będzie mógł skorzystać z WC. Czynność byłaby bardzo prosta, gdyby nie mnóstwo przeszkód sprytnie porozstawianych na naszej drodze przez autora gry. Na początku dotarcie do upragnionego celu idzie sprawnie i bezproblemowo, ale z każdym kolejnym poziomem sprawa się komplikuje, ponieważ papier owija się wokół wind, skrzyń, platform... Niejednokrotnie jedynym wyjściem z sytuacji będzie przytrzymanie klawisza Shift i skorzystanie z papieru jak z liny do bungee.

Uwaga:

Gra do prawidłowego działania wymaga zainstalowanego DirectX 9.0c oraz bibliotek .NET Framework 2.0.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł, grafika i dźwięk, wersja portable
brak menu, brak zapisywania
ocena użytkownika

Platformówka z elementem logicznym której celem jest zwinięcie papieru - super pomysł na grę. Samouczek trochę słaby, brak menu gry i w dodatku za każdym uruchomieniem zaczynamy od zera. Muzyka całkiem klimatyczna, graficznie też jest dobrze. Plus za wersje portable. Poza tym szybko się nudzi, papier nie jest taki łatwy do zwijania a emocji trochę brakuje. Dobra gierka na krótki weekendowy reset.

23.04.2016 20:06 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #4 22.04.2016 10:51

Oryginalny pomysł... fajnie się gra :)

  #3 18.03.2009 22:32

Istnieje pewien trik (przez przypadek odkrylem). Odpowiednie nacisniecie ctrl+down (warto jeszcze przytrzymac shift, zeby papier sie nie rozwijal) sprawia, ze Jimmy leci jak z procy do gory... Pokonanie nawet najwyzszych przeszkod staje sie dziecinnie latwe... ;)

Odstresowujaca gierka ;)

  #2 05.07.2008 19:01

hahha zajefaajne:D hehe polecam:D xD

  #1 04.07.2008 21:33

Nie no gra bardzo fajna:)