Jobee

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jobee to niewielka aplikacja, umożliwiająca odtwarzanie strumieni audio/wideo udostępnianych bezpłatnie za pośrednictwem Internetu przez stacje radiowe i telewizyjne na całym świecie.

Program na tle konkurencji wyróżnia się już na pierwszy rzut oka ciekawym i dopracowanym interfejsem graficznym. Poszczególne funkcje Jobee dostępne są z poziomu zakładek ulokowanych w górnej części ekranu. Wszelakie stacje, czy to radiowe czy telewizyjne, pogrupowane zostały w kategorie tematyczne i dodatkowo segregowane mogą być względem kraju, z którego są nadawane. Poza samą możliwością odsłuchiwania aplikacja daje również możliwość nagrywania wybranych audycji do plików MP3, tworzenia list ulubionych rozgłośni itp. W przypadku zapisywania strumienia na dysk komputera program potrafi automatycznie pobierać np. tytuł utworu i nazywać nim plik, do którego jest nagrywany.

Co raczej niespotykane w tego typu programach Jobee posłużyć może także jako zwykły odtwarzacz muzyki na komputerze. Użytkownik posiada możliwość tworzenia własnych bibliotek muzycznych z plików MP3 znajdujących się na jego komputerze. Dodatkowo oferowana jest funkcja czytnika kanałów RSS, pozwalająca śledzić publikacje na ulubionych stronach internetowych, a także prognozy pogody. W przypadku tej ostatniej obsługuje ona większe miasta w Polsce i wyświetla prognozę na cztery kolejne dni dla wybranych lokalizacji (może ich być więcej niż jedna).

Program pomimo swoich wielu zalet nie jest wolny od wad. Z pewnością jedną z najistotniejszych jest brak polskiej wersji językowej oraz często błędnie działający odtwarzacz telewizji i mechanizm obsługi książek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 18.03.2013 02:06

Chciałam sobie zainstalować porządne radio z racji nie działających stacji w RadioSure i tu taka porażka. wszystko działa wolno o ile w ogóle działa. Trzymajcie się od tego z daleka. Jedyny plus to ładny interfejs.

  #8 05.01.2013 22:28

Najlepsze radio to RadioSure, jest jeszcze jedno ale nie pamietam nazwy. A telewizji to sam szukam od kilku lat.

  #7 19.11.2012 22:10

Z daleka od tego , nagrywa na dysku , strumień mp3 ale każdą piosenkę trzeba ręcznie odcinać , bo inaczej nagra wam się w jednym ciągu tyle ile włączycie i wyłączycie , po za tym , ma kilka stacji muzycznych , a stacje TV , to jedna wieka wiecie co , można sobie jednie filmik reklamowy stacji obejrzeć . po co to stworzono , tak dla jaj chyba .

  #6 29.12.2011 14:08

program do bani, bardzo mało kanałów tv z polskich to ze 2 stacje, plus ostro muli, nie polecam

  #5 12.09.2011 13:35

Świetnie spisuje się Radiosure. Pozwala na odtwarzanie ok 18000 stacji. Z tego co widziałem ma komplet najbardziej znanych z Polskie (tych mniej też jest sporo).

  #4 07.08.2011 13:11

a jaki jest dobry program zeby słuchac radia przez internet za darmo i zeby mozna sluchac takich stacji jak radio zet rmf fem i itd.prosze o odp.

  #3 28.05.2011 11:18

To jest dno nie program żadne radio nie działa nie ma przycisku nagrywania tv juz nie sprawdzałem.Dno szamba jak można takie program polecać? Żegnam się z tym portalem.

  #2 27.05.2011 23:08

Dno zasypane mułem . Jedyny mały plus to .... pogoda na 4 dni

  #1 27.05.2011 19:10

Bardzo dobre radyjko.Polecam wszystkim.Jest po angielsku,ale nawet początkujący użytkownicy dadzą sobie z nim radę.Używam go od dawna i nigdy się na nim nie zawiodłem.