r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

John Brigden nowym wiceprezesem Symantec na region EMEA

Strona główna Aktualności

Firma Symantec poinformowała o mianowaniu Johna Brigdena na stanowisko wiceprezesa firmy na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Brigden będzie odpowiadał za kierowanie sprzedażą, działalnością i rozwojem firmy w tym regionie. Zastąpi na tym stanowisku Lindsey Armstrong.

Poprzednio John Brigden zajmował stanowisko wiceprezesa i głównego doradcy prawnego firmy Symantec. Dołączył do firmy w lipcu 2005 roku po fuzji z VERITAS Software, w której pełnił funkcję wiceprezesa, głównego doradcy prawnego i sekretarza, prowadząc wszystkie sprawy prawne dotyczące m.in. sprzedaży i usług, zgodności z przepisami, zasad zarządzania przedsiębiorstwem, własności intelektualnej, współpracy strategicznej, postępowań sądowych oraz fuzji i przejęć. Wcześnie Brigden pracował m.in. w Shutterfly Inc. i Silicon Graphics Inc.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.