Jolly Jam Jolly Jam 3.9

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jolly Jam to kolejny tytuł inspirowany serią Candy Crush Saga. Jednak tym razem nie mamy do czynienia ze zwykłam match-3. Jej autorzy postanowili znacznie urozmaicić rozgrywkę, dzięki czemu tytuł wyróżnia się na tle innych produkcji z tego gatunku.

W Jolly Jam nie łączymy ze sobą minimum trzech takich samych klocków. Tutaj naszym zadaniem jest zaznaczenie odpowiedniego obszaru poprzez wybranie dwóch elementów po przeciwległych stronach planszy. Z wyznaczonego w ten sposób fragmentu zostaną zebrane wszystkie klocki z tego samego gatunku co zaznaczone. Celem misji jest zazwyczaj zebranie odpowiedniej ilość konkretnych owoców.

Mapa świata nie odbiega od standardów tego typu gatunku. Wykonując kolejne misje pniemy się w górę po krainie Jolly Jam. Naszym głównym wrogiem jest w większości przypadków ograniczona ilość ruchów. Nie zabrakło również możliwości integracji z kontem Facebook oraz płynących z niej korzyści, a także wsparcia dla Google Play Gry. Co ciekawe, gra w obecnej fazie nie męczy nas mikropłatnościami.

Grafika jak przystało na gry pokroju Candy Crush Saga jest bardzo kolorowa, cukierkowa i widowiskowa. Dodatkowo zachowuje płynność nawet na słabszych urządzeniach. Jolly Jam dostępny jest za darmo. To dobra propozycja dla fanów gatunku, których znudziły już standardowe zasady.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!