JouleBug JouleBug 4.2.7

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

JouleBug to darmowa aplikacja dla użytkowników, którzy chcieliby wiedzieć, jak można zadbać o środowisko. Ekologiczny tryb życia staje się coraz popularniejszy, więc nic dziwnego, że powstają specjalne narzędzia dla osób pragnących chronić naszą planetę.

Bądź eko!

Z poziomu głównego okna programu JouleBug otrzymujemy dostęp do rozmaitych zakładek przedstawiających liczne wskazówki na temat bycia eko (kupowanie jedzenia, transport, zarządzanie odpadami, itd.). Dzięki nim, niezależnie od tego, czy jesteśmy w domu, czy też w pracy, możemy wyrobić sobie szereg nawyków, by małymi kroczkami przyczynić się do ratowania Matki Ziemi.

Jak to działa?

JouleBug zachęca do wykonywania rozmaitych działań, bowiem za każde z nich otrzymujemy specjalne punkty, a wbudowany system rywalizacji sprawia, że chętnie wyprzedzimy swoich znajomych lub też innych użytkowników, biorąc udział w licznych wyzwaniach i odblokowując rozmaite osiągnięcia.

Dziel się z innymi…

Warto dodać, że JouleBug pozwala na udostępnianie swojej aktywności za pośrednictwem znanych serwisów, takich jak np. Facebook i Twitter. Możliwe jest także dołączanie do lokalnych społeczności, wysyłanie „lajków”, komentowanie wpisów oraz śledzenie innych użytkowników.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja, dzięki której dowiesz się, jak chronić środowisko
  • zawiera mnóstwo przydatnych wskazówek
  • pozwala na wykonywanie rozmaitych działań, które nagradzane są punktami i osiągnięciami
  • umożliwia publikowanie swojej aktywności w internecie
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!