Journal it! Journal it! 6.4.2

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Journal it! to narzędzie do planowania i monitorowania rozmaitych aspektów swojego życia.

Opisywana aplikacja może pełnić funkcję zwykłego pamiętnika, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dzięki Journal it! zaplanować liczne działania, niezależnie od tego, czy są one powiązane z obowiązkami służbowymi, zadaniami domowymi czy nawet upragnionym urlopem. Na uwagę zasługuje obecność wielu przydatnych narzędzi, bardzo przejrzysty interfejs użytkownika, szyfrowanie end-to-end, a także synchronizacja danych między kilkoma urządzeniami w czasie rzeczywistym.

Journal it! pozwala na tworzenie list „to-do”, dodawanie komentarzy i notatek oraz korzystanie z gotowych szablonów i widżetów. Co ciekawe, aplikacja umożliwia także eksportowanie zapisków do dokumentów w formacie PDF.

Warto również wspomnieć, że Journal it! nie wymaga stałego połączenia z internetem. Możemy wprowadzać informacje do dziennika będąc offline, a kiedy przejdziemy w tryb online, aplikacja zaktualizuje dane na wszystkich komputerach, smartfonach czy tabletach, gdzie mamy zainstalowany program.

Journal it! można pobrać za darmo, ale dla chętnych przygotowano płatną wersję Premium. Decydując się na zakup subskrypcji wyłączymy reklamy oraz będziemy mogli korzystać z desktopowej aplikacji, ciemnego interfejsu użytkownika, funkcji przypomnień, opcji wstawiania zdjęć między tekstami, a nawet przygotowywać notatki przy użyciu języka Markdown i nie tylko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!