Journey to the Moon 1.0

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Journey to the Moon to darmowa przygodówka 3D z elementami zręcznościowymi oraz logicznymi. Pokierujemy tu dzielnym królikiem, którego misją jest zebranie możliwie największej ilości zielska z każdego układu, który przemierza oraz szczęśliwe przetransportowanie się z powrotem na Księżyc, z którego ponoć przybywa.

Podstawą rozgrywki jest umiejętne przeskakiwanie po zawieszonych w powietrzu platformach i pomostach pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, a także rozwiązując proste zadania logiczne.

Nie zabraknie również walki wręcz, do której wykorzystamy specjalny młot, którego używać można na dwa różne sposoby. Bardzo przydatny jest też króliczy wyskok jakim dysponujemy. Dzięki szybkiemu, podwójnemu wybiciu wyjdziemy z niejednej opresji.

Dodatkową atrakcją, ale i jednocześnie przeszkodą w grze jest zmieniający się co pewien czas widok pola gry co stanowi utrudnienie w sterowaniu królem. Efektem nieumiejętnego przystosowania się do nowego widoku jest wypadnięcie z planszy i rozpoczynanie akcji od nowa. Na szczęście mamy tu do dyspozycji nieskończoną ilość prób :-).

Journey to the Moon to ciekawa i wciągająca pozycja przedstawiona w dobrej oprawie audiowizualnej. Momentami będzie wymagała sporej zręczności, a czasami zastanowienia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna, pomysł i wykonanie
brak
ocena użytkownika
26.11.2016 17:32 • Recenzja do wersji 1.0

Ciekawie zrobiona gra przygodowa, duży plus już na starcie za oprawę audiowizualną. Poza tym pozytywnie zaskakuje pomysł, wykonanie i możliwości bohatera. Nacisk położono tutaj głównie na skakanie. Zmieniający się widok pola gry często przeszkadza i utrudnia a wtedy o błędy w skokach bardzo łatwo. Zbyt dużo błędów to oczywiście game over ale są checkpointy. Gra jest naprawdę wciągająca. Jestem mile zaskoczony, to jest świetna propozycja na weekend. Brakuję jedynie trochę więcej opcji konfiguracji grafiki, przy moim wiekowym komputerze nie ma takiej płynności i są zacięcia :/ Szkoda też że nie mamy możliwości przebierania czy wyboru głównego bohatera - to byłby na pewno kolejny plus.