r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Journey to the Moon na weekend – to podróż oczywiście w trzech wymiarach

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Journey to the Moon – darmową przygodówkę 3D z elementami zręcznościowymi oraz logicznymi.

Pokierujemy tu dzielnym królikiem, którego misją jest zebranie możliwie największej ilości zielska z każdego układu, który przemierza oraz szczęśliwe przetransportowanie się z powrotem na Księżyc, z którego ponoć przybywa.

Podstawą rozgrywki jest umiejętne przeskakiwanie po zawieszonych w powietrzu platformach i pomostach pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, a także rozwiązując proste zadania logiczne.

r   e   k   l   a   m   a

Nie zabraknie również walki wręcz, do której wykorzystamy specjalny młot, którego używać można na dwa różne sposoby. Bardzo przydatny jest też króliczy wyskok jakim dysponujemy. Dzięki szybkiemu, podwójnemu wybiciu wyjdziemy z niejednej opresji.

Dodatkową atrakcją, ale i jednocześnie przeszkodą w grze jest zmieniający się co pewien czas widok pola gry co stanowi utrudnienie w sterowaniu królem. Efektem nieumiejętnego przystosowania się do nowego widoku jest wypadnięcie z planszy i rozpoczynanie akcji od nowa. Na szczęście mamy tu do dyspozycji nieskończoną ilość prób :-).

Journey to the Moon to ciekawa i wciągająca pozycja przedstawiona w dobrej oprawie audiowizualnej. Momentami będzie wymagała sporej zręczności, a czasami zastanowienia.

Grę Journey to the Moon można pobrać w dziale:

Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.