Journeys & Notes Journeys & Notes 0.0.6

Strona główna Android Podróże i transport Inne programy do podróżowania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Journeys & Notes to aplikacja od firmy Microsoft, która służy jako dziennik podróży i może być wykorzystana przez innych użytkowników, jeśli zostawimy im wskazówki dotyczące miejsc, które odwiedziliśmy.

Aplikacja prezentuje się dobrze pod względem wizualnym. Wygląda bardzo przejrzyście i jest stylizowana na notes, co dobrze wpisuje się w cel, jaki przed nią stoi. Służy bowiem jako dziennik podróży użytkownika. Na początku wpisujemy miejsce, z którego wyjeżdżamy i punkt, do którego się udajemy, zaznaczając też środek transportu (rower, samolot, autobus, pociąg i wiele innych). Lokalizacje są czerpane z bazy danych usługi Foursquare. Tego typu wpisy prezentowane są kolejno, w formie kafli. Do każdego z wpisów możemy dołączyć notatkę, a ich charakter może być różny, np. przydatne wskazówki dla danego miejsca, to, co nam się podobało lub to, co zepsuło nam nerwy w danym miejscu, co warto zobaczyć i na co uważać. Te adnotacje będą widoczne dla innych użytkowników, którzy odwiedzą dane miejsce.

Ponadto, w wysuwanym od lewej strony ekranu menu Journeys & Notes prezentuje proste statystyki naszych podróży. Dowiemy się, ile mil przejechaliśmy (nie ma możliwości zmiany jednostki na kilometry), ile podróży odbyliśmy i jakim środkiem transportu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!