Joysticker Pro Joysticker Pro 1.03

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Joysticker Pro to aplikacja, dzięki której aktywujemy wsparcie gamepadów (np. od konsol Xbox One i PlayStation 4) w starszych grach nieobsługujących możliwości zabawy przy użyciu kontrolera.

Wsparcie kontrolera w starych grach

Działanie programu Joysticker Pro opiera się na mapowaniu przycisków kontrolera i wywoływaniu akcji klawiaturowych za pomocą skryptów Lua. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy grać na padzie niemal w każdą produkcję.

Graj w klasyki na padzie od Xboksa lub PlayStation

Joysticker Pro obsługuje większość gamepadów XInput i DirectInput, chociaż zalecane jest korzystanie z najbardziej znanych kontrolerów wyprodukowanych przez Sony, Microsoft czy inne, popularne firmy. Po podłączeniu urządzenia do komputera za pośrednictwem złącza USB aplikacja powinna automatycznie je wykryć, dzięki czemu będziemy mogli przystąpić do konfiguracji pada.

Warto wspomnieć, że Joysticker Pro idealnie nadaje się także do zabawy w trybie multiplayer, bowiem możemy utworzyć profile dla wielu gamepadów, a następnie korzystać z nich w tym samym czasie.

Joysticker Pro – kluczowe cechy:

  • obsługa gamepadów w starych grach
  • stosunkowo prosta konfiguracja
  • automatyczne wykrywanie kontrolerów (XInput i DirectInput)
  • możliwość korzystania z wielu padów jednocześnie
  • minimalistyczny, czytelny interfejs

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!