r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jubileuszowa edycja IBM Forum 17 marca w Warszawie

Strona główna AktualnościINTERNET

W tym roku odbywa się 10. już edycja konferencji IBM Forum — corocznej konferencji, dedykowanej po części miłośnikom rozwiązań IT, a w szczególności tych opracowanych przez IBM, a po części klientom i partnerom IBM. Konferencja odbędzie się 17 marca w hotelu Hilton w Warszawie i jest całkowicie darmowa, ale przewidziana liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. O udziale zdecyduje kolejność rejestracji.

10. edycja wydarzenia ma charakter szczególny. Swoją obecnością uświetni ją dr John Cohn, elektronik, znany mówca, utytułowany IBM Fellow (tytuł ten nadaje 4-9 osobom co roku prezes firmy) i jeden z czołowych pracowników naukowych w IBM, dobrze znany także w środowiskach akademickich. Cohn miał ogromny wpływ na automatyzację projektowania zarówno analogowych jak i cyfrowych, niestandardowych układów scalonych. Posiada ponad 50 patentów w obszarze automatyzacji projektowania, różnych metodologii, a także układów scalonych.

Po prelekcji pana Cohna, tegoroczna konferencja zostanie podzielona na 8 bloków tematycznych, opracowanych na podstawie badań priorytetów w IT w Polsce i na świecie, prowadzonych przez IBM. Równolegle odbywać się więc będą wydarzenia związane z tematami:

r   e   k   l   a   m   a
  • Możliwości i perspektywy rozwiązań mobilnych
  • Analityka Biznesowa
  • Znaczenie zarządzania procesowego w przedsiębiorstwie
  • Chmura jakiej nie znasz
  • Bezpieczeństwo IT
  • Poznaj potencjał płynący z BigData
  • Infrastruktura ma znaczenie
  • Przyrost danych w przedsiębiorstwach

Pełna agenda, wraz z wyznaczonymi salami, znajduje się na stronie wydarzenia. Warto również zapoznać się z pozostałymi prelegentami, którzy wezmą udział w IBM Forum. Tradycyjnie już, udostępniony zostanie Demo Room. Aby wziąć udział w konferencji, wystarczy się zarejestrować. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.