r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Juicebox Lite 1.5.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Juicebox Lite to darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia i zarządzania galerią zdjęć umieszczonej na blogu lub stronie internetowej. Program został napisany w HTML5 i do jego prawidłowego działania wymagana jest obecność w systemie środowiska Adobe AIR.

Galeria programu

Juicebox Lite to niezbędne narzędzie dla webmasterów i użytkowników, którzy planują szybko i wygodnie stworzyć profesjonalną galerię zdjęć na stronie internetowej. Program charakteryzuje się niezwykle czytelnym interfejsem użytkownika, a także przyjaznym kreatorem, za pomocą którego błyskawicznie utworzymy internetową galerię zdjęć – gotową do umieszczenia w internecie.

Tworzenie galerii zdjęć przy użyciu programu jest banalnie łatwe, a wszystko wykonujemy zaledwie w kilku prostych krokach. Na początku dodajemy odpowiednie pliki graficzne (JPG, PNG, GIF) do aplikacji, które znajdują się na dysku lokalnym lub w serwisie Flickr. Następnie możemy dokonać lekkiej obróbki dowolnego zdjęcia – zmieniając mu nazwę i rozdzielczość, a także ustawić odpowiedni wygląd galerii przy użyciu specjalnego ekranu do podglądu tworzonego projektu.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności, program automatycznie utworzy galerię na dysku twardym wraz z plikiem index.html, którą następnie w całości należy skopiować do odpowiedniego serwera, na której znajduje się nasza własna strona internetowa. Warto dodać, że Juicebox Lite automatycznie tworzy miniatury do plików graficznych i jest w pełni kompatybilny z urządzeniami przenośnymi typu iPad czy iPhone.

Uwaga!

  1. Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego środowiska Adobe Air, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów (patrz: Programy powiązane)
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 18.08.2014 22:42

Taaa, będę robił galerię w Adobe Air...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.