Jumply Jumply 1.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jumply to niewielka zręcznościówka, w której wcielimy się w rolę postaci chcącej pokonać zadaną trasę, mając do dyspozycji jedynie możliwość przeskakiwania po poruszających się w różne strony platformach. Jest to minimalistyczna adaptacja najpopularniejszej dziś chyba gry tego rodzaju – Crossy Road, która przyciągnęła miliony fanów.

Cel jest intuicyjny i bardzo prosty – należy dotrzeć jak najdalej, nie spadając z platform ani nie opuszczając postacią ekranu. Pomóc nam w tym może jedynie spostrzegawczość i zwinny kciuk, bowiem obsługa sprowadza się tylko do możliwości wykonania skoku w odpowiednim momencie. Nie ma tutaj możliwości poruszania się postacią na boki, trudno jednak uznać tę cechę za wadę, bowiem dzięki temu nie mamy do czynienia z wierną kopią innej gry, a jedynie inną interpretacją tego samego konceptu.

Aby uprzyjemnić rozgrywkę, podobiznę postaci można zmieniać na jedną z kilkunastu, które znajdziemy w ustawieniach. Trzeba je najpierw odblokować, by później móc kupić systemem wirtualnych monet, które zbieramy podczas gry na kolejnych platformach. Ciekawostką jest fakt, iż gra została stworzona przez 14-letniego programistę. Mamy nadzieję, że tak wczesny start z kodowaniem przyczyni się do łatwiejszego startu w świecie oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosta, wciągająca
brak
ocena użytkownika
26.02.2017 20:46 • Recenzja do wersji 1.2

Prosta gra ale bardzo ciekawa. Wciąga że można grać godzinami