Junkyard Tycoon - Car Business Simulation Game Junkyard Tycoon - Car Business Simulation Game 1.0.21

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Junkyard Tycoon - Car Business Simulation Game to darmowy symulator, w którym znajdziemy możliwość kupowania dodatków do wykorzystania podczas rozgrywki za prawdziwe pieniądze.

Gracze wcielają się w postać właściciela złomowiska, który skupuje auta niezdatne do użytku, a następnie sprzedaje je na części. Poza zwykłymi samochodami osobowymi, Junkyard Tycoon - Car Business Simulation Game umożliwia nabycie innych pojazdów, takich jak np. ciężarówki, śmieciarki, furgonetki motocykle oraz łodzie. Je również bez problemu rozłożymy na wiele mniejszych elementów, a następnie sprzedamy odwiedzającym nas klientom w celu zarobienia jak największej sumy pieniędzy. Te wydamy oczywiście na rozwój przedsiębiorstwa, ale kluczem do sukcesu okaże się umiejętne planowanie wydatków.

Junkyard Tycoon - Car Business Simulation Game posiada intuicyjne sterowanie, które w dużej mierze opiera się na klikaniu odpowiednich przycisków i czekaniu aż gra wykona wskazane przez nas akcje. Wykonanie każdej operacji trwa określoną liczbę minut liczonych w czasie rzeczywistym. Możemy więc wydać grze rozmaite polecenia i powrócić do niej później.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!