Jurassic World: The Game Jurassic World: The Game 1.49.6

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jurassic World: The Game to gra dla miłośników Parku Jurajskiego, w której możemy powrócić na wyspę Isla Nublar, by tam zajmować się dinozaurami.

Mamy tutaj do czynienia z oficjalną produkcją stworzoną z okazji premiery filmu Jurassic World, więc zobaczymy w niej lokacje i postacie znane z dużego ekranu. Za sprawą Jurassic World: The Game będziemy mogli przywrócić do życia ponad 150 prehistorycznych gadów, a także wziąć udział w emocjonujących bitwach. Jak nietrudno się domyślić, to nie wszystko, bowiem opisywane dzieło umożliwia także zaprojektowanie własnego parku dinozaurów.

Jurassic World: The Game śmiało można określić mianem strategicznej gry akcji. W toku rozgrywki zajmujemy się łapaniem, hodowaniem i trenowaniem dinozaurów, a następnie wystawianiem ich do walki. Istotne znaczenie ma także zapewnienie atrakcji wszystkim, którzy zdecydują się odwiedzić Isla Nubar poprzez stawianie nowych budynków czy innych obiektów. Musimy więc zadowolić turystów, jednocześnie pamiętając o bezpieczeństwo ludzi spacerujących po naszym parku.

Warto dodać, że Jurassic World: The Game bazuje na modelu biznesowym free-to-play, więc możemy pobrać tę grę za darmo, ale podczas zabawy natkniemy się na mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!