reklama

Just Cause 2 Multiplayer Mod 7 grudnia na Steamie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wydany na początku 2010 roku projekt Just Cause 2 jest wciąż jedną z najlepszych gier w otwartym świecie, a zainteresowanie tytułem przynajmniej w wydaniu komputerowym podtrzymywane było chociażby przez ambitną modyfikację wersji PC, która miała za zadanie wprowadzić rozgrywkę wieloosobową. Testowano ją długo, ale już ostatnia prosta przed premierą — od 7 grudnia mod udostępniony zostanie normalnie na Steam w ramach otwartej tygodniowej bety. Z początku klucz trzeba będzie dodać ręcznie.

Do zabawy wymagana jest oczywiście pełna, aktywowana na Steam wersja JC2, który to tytuł swoją drogą w chwili obecnej do najdroższych już na pewno nie należy i jak ktoś nie miał z nim styczności to powinien się grą zainteresować. Modyfikacja pozostanie darmowa, po prostu będzie mniej problemu ze jej pobraniem oraz zainstalowaniem. Celem otwartych testów jest sprawdzenie działania projektu pod naporem tysięcy nowych graczy. Po 14 grudnia poznamy datę premiery jego ukończonej wersji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama