Just Cause 3

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Just Cause 3 to kolejna odsłona z serii gier akcji stworzonych przez Avalanche Studios. Na gracza czeka ponad 1000 kilometrów kwadratowych sandboxowego świata i niezwykle dynamiczna rozgrywka pełna spektakularnych wybuchów, strzelanin i kaskaderskich wyczynów głównego bohatera.

Pełna swoboda, kompletna destrukcja

Gracz wciela się w byłego agenta CIA, Rico Rodrigueza, który ma za zadanie uwolnić republikę Medici spod rządów generała Di Ravello. Aby doprowadzić do upadku dyktatora, główny bohater będzie musiał stawić czoła wielu wrogom i przebyć setki kilometrów.

Niszcząc kolejne jednostki wojskowe, komendy i inne podlegające władzy dyktatora miejsca, będzie mógł skorzystać z wielu różnych rodzajów broni, od zwykłych strzelb po wyrzutnie rakiet. Wyspa, po której porusza się Rico, nie jest jedynym miejscem, które dostępne będzie do eksploracji przez gracza. Niebo i dno Morza Śródziemnego również stoją przed nim otworem. Dodatkowo wszędzie na mapie poukrywane są różne “znajdźki” i poboczne misje.

Ogrom dostępnego terenu może wydawać się przytłaczający. Jednak, aby usprawnić poruszanie się, twórcy zostawili wiele opcji transportu. Można siadać za kierownicą samochodów, jechać motocyklem czy nawet pilotować samolot. Jeśli ktoś woli piesze wędrówki, to może skorzystać z wystrzeliwanej linki ułatwiającej wspinaczkę oraz swobodnie skakać z dowolnej wysokości i szybować, gdyż Rico zawsze ma ze sobą wingsuit.

Ze względu na obecność treści, które mogą być nieodpowiednie dla graczy niepełnoletnich, Just Cause 3 został zakwalifikowany jako gra dla osób od osiemnastego roku życia.

Minimalne wymagania:

  • Procesor: Intel Core i5-2500k (3,3 GHz) / AMD Phenom II X6 1075T (3 GHz)
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 670 (2 GB) / AMD Radeon HD 7870 (2 GB)
  • Dysk: 54 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!