Just Cause 3: WingSuit Experience 1.0.15092314

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Just Cause 3: WingSuit Experience ma nas wprowadzić w klimat zbliżającej się premiery trzeciej części serii Just Cause. Przy okazji wykorzystuje technologie VR oraz filmy 360 stopni.

Zaraz po starcie aplikacji mamy możliwość złożenia pre-ordera, bądź też przejścia do głównej animacji. W trybie standardowym oglądamy ją niczym zwykły film wideo (z możliwością przewijania) z tą różnicą, że obracając nasz telefon obracamy też głową głównego bohatera.

Aplikacja oferuje także kilka pomniejszych lokacji, w których możemy skorzystać z podobnej technologii. To jednak nie wszystko, posiadacze gogli VR mają możliwość aktywacji specjalnego trybu, wspierającego ich urządzenia.

Just Cause 3: WingSuit Experience to miły, darmowy dodatek towarzyszący premierze gry. W dobry sposób wykorzystuje nie tylko możliwość VR ale także coraz popularniejszych filmów 360 stopni, przy okazji wprowadza w klimat gry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Obejrzyj Just Cause 3 w 360 stopniach przed premierą, wystarczy pobrać aplikację

4
24.09.2015  •  Tomasz Wrzesień

Grudniowa premiera Just Cause 3 będzie niewątpliwie jednym z bardziej wybuchowych debiutów w tym roku, ale Avalanche Studios oraz Square Enix nie zmuszają nikogo do czekania do zimy, jeśli ktoś chce już zobaczyć produkcję blisko w akcji. Wystarczy pobrać darmową aplikację na telefony z systemem Android lub iOS, aby móc obejrzeć materiał filmowy z rozgrywki przygotowany w coraz popularniejszej opcji 360 stopni. Gorąco polecane przy okazji są najprostsze konstrukcje VR na nos z kartonu, dające przedsmak wirtualnej rzeczywistości, bo aplikacja umożliwia rozdzielenie obrazu na jedno i drugie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji