r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Just Color Picker 4.6

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Just Color Picker to niewielka aplikacja pozwalająca sczytywać z ekranu kolory dowolnych elementów, a następnie wyświetlać ich wartości na wiele sposobów. Pokazywane są również proponowane barwy, które będą dobrze współgrać z tą odczytaną, co można wykorzystać na przykład podczas tworzenia stron internetowych, grafik informacyjnych lub prezentacji.

Aby odczytać kolor wystarczy wycelować w interesujące nas miejsce na ekranie kursorem myszy, a następnie użyć zapisanego skrótu klawiszowego (domyślnie jest to Alt+X). W okienku aplikacji widać na bieżąco niewielki podgląd, dzięki któremu możliwe jest dokładne wycelowanie w konkretny piksel.

r   e   k   l   a   m   a

Po odczytaniu barwy, pojawia się ona w podglądzie, a użytkownik ma możliwość wyświetlenia jej "komputerowej" wartości, w tym między innymi zgodnie z HTML, RGB, HEX, HSL oraz CMYK (do druku). A programie znajdziemy również koło barw, które podpowie jak dobrać dopełnienie i triadę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.