Just Manager 0.1 Alpha 54

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Just Manager to lekki menedżer plików, stworzony przez Rosjan na wzór Total Commandera. Oferuje on podobny, dwupanelowy interfejs graficzny oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie zarządzać przechowywanymi na komputerze lub serwerze FTP plikami.

Aplikacja oferuje zestaw funkcji, z pomocą których możemy wygodnie wykonywać na plikach takie operacje jak edycja, kopiowanie, przenoszenie czy usuwanie, a także tworzyć nowe foldery. Just Manager pozwala na operowanie na danych lokalnych, jak również zasobach współdzielonych lub przechowywanych na zewnętrznych serwerach FTP. Nie zabrakło również wielu innych, prostszych, ale bardzo często wykorzystywanych opcji, które usprawniają operowanie na danych. Warto tutaj wymienić funkcję kopiowania pełnej ścieżki do wskazanych plików lub ich nazw przy użyciu określonych skrótów klawiszowych.

Domyślnie menedżer oferuje użytkownikowi interfejs dwupanelowy w obrębie głównego okna programu. Jednak z poziomu opcji konfiguracyjnych stworzyć można nawet 16 paneli, na których wyświetlać można dowolną ilość zakładek z wybranymi lokalizacjami. Funkcję tę docenią z pewnością użytkownicy, którzy podczas pracy często wykorzystują pliki znajdujące się w różnych miejscach dysku. Na uwagę zasługuje również bogaty zestaw ustawień poszczególnych aspektów wyglądu aplikacji. Pozwalają one zarządzać nie tyle kolorystyką, wielkością ikon czy czcionkami, ale również ułożeniem opcji w menu itp.

Zalet tego niewielkiego menedżera plików jest wiele. Poza niewielkimi rozmiarami, szybkością działania nie sposób pominąć w pełni spolszczony interfejs graficzny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!