r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

JustDrive.co

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

JustDrive to aplikacja, która pozwala płacić za zatankowane paliwo bez konieczności wychodzenia z samochodu i spędzania czasu w kolejkach na stacji benzynowej. Wystarczy po zatankowaniu sczytać kod QR z dystrybutora oraz zatwierdzić zakup na ekranie smartfonu.

Aplikacja zbiera koszty, a na koniec miesiąca wystawiona zostanie faktura. Rozwiązanie jest na razie dostępne wyłącznie dla klientów firmowych, ale nie wynika to z ignorancji twórców, ale obowiązujących przepisów, które nakazują wydawać osobom prywatnym papierowy paragon do dokonanych zakupów, więc i tak musieliby opuścić samochód i udać się do kasy.

Od startu aplikacja umożliwia płacenie przy jej pomocy na stacjach Orlen oraz Bliska, łącznie w ponad 2 tysiącach miejsc, w tym także na terenie Niemiec i Czech. Twórcy są już na etapie rozmów z kolejnymi koncernami, aby w przyszłości rozszerzyć ofertę obsługiwanych stacji. Poza wygodą płacenia, aplikacja pozwala oszczędzać od 5 groszy na litrze do nawet 50% ceny paliwa, dzięki bonusom zdobywanym za polecanie aplikacji kolejnym osobom.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Płacenie za paliwo z JustDrive nie działa. Jak dobry pomysł zmienił się w problem?

44
20.02.2018  •  Oskar Ziomek

Na początku lutego informowaliśmy o kolejnym, ciekawym podejściu do płatności za paliwo – debiucie mobilnej aplikacji JustDrive, która pozwalała firmom płacić za zatankowane na stacjach paliwo z poziomu aplikacji na zbiorczej fakturze, a więc bez konieczności stania w kolejkach do kasy. Projekt zapowiadał się interesująco, a współpraca producentów aplikacji z Orlenem miała być tylko wstępem do rozszerzenia oferty o kolejne stacje innych koncernów. Tak się jednak niestety nie stało i po szczęśliwych początkach aplikacji trwających dosłownie kilka dni, pojawiły się problemy. Program…

Nowa aplikacja do płacenia za tankowanie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

62
01.02.2018  •  Oskar Ziomek

Na rynku pojawiło się kolejne rozwiązanie, które może ułatwić życie kierowcom. Szczególnie tym, którzy konieczność uiszczenia opłaty za paliwo na stacji benzynowej uważają za niepotrzebną stratę czasu. Rozwiązaniem tego problemu może być aplikacja JustDrive, która właśnie pojawiła się na Androida oraz iOS-a i pozwala płacić za zatankowane paliwo bez konieczności stania w kolejce. Wystarczy więc odwiedzić stację benzynową, następnie zatankować dowolne paliwo, zeskanować kod QR z dystrybutora i odjechać. Koszt zostanie automatycznie naliczony przez aplikację i rozliczony później. Program…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 02.02.2018 12:43

Polecam aplikacje ! :)

Zapraszam do skorzystania z kodu: 9E2N-5X59

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.