r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już 6 milionów PS4 w rękach graczy. Nie wiadomo ile sprzedano Xboksów One

Strona główna AktualnościROZRYWKA

22 lutego PlayStation 4 debiutowało w Japonii i kwestią czasu było, żeby Sony ponownie pochwaliło się ogólnym poziomem sprzedaży swojej najnowszej konsoli. Przypomnę, że do 8 lutego wydano 5,3 miliona egzemplarzy urządzenia. Do 2 marca doszło do tego kolejne 700 tysięcy sztuk, mamy więc okrągłe 6 milionów. 370 tysięcy rozeszło się w Kraju Kwitnącej Wiśni. Najwięcej poszło gier Knack, dodawanych za darmo w zestawie.

Japończycy nabywali dla siebie także Yakuza: Ishin (przeszło 80 tysięcy egzemplarzy), Killzone: Shadow Fall (ponad 30 tysięcy) oraz Battlefieda 4 (25 tysięcy). Szału nie ma. Gier na całym świecie, łącznie z cyfrowymi edycjami, sprzedano już jednak 13,7 miliona sztuk. Producent sprzętu jest przekonany, że świat nie może się doczekać Metal Gear Solid: Ground Zeroes, Kingdom Hearts III, Destiny, Watch Dogs, DriveClub, InFamous: Second Son czy The Order: 1886, a póki co ma już naprawdę w co ciekawego grać.

Microsoft nie zdecydował się w dalszym ciągu na jakąkolwiek aktualizację poziomu sprzedaży Xboksa One. Niedawno chwalono się jedynie uzyskaniem tytułu produktu roku w Stanach Zjednoczonych w kategorii domowej rozrywki. Konsola wpadła w oko wielu spośród 45 tysięcy ankietowanych przez TNS osób, zasiadając dumnie pośród różnych popularnych produktów spożywczych oraz chemicznych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.