r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już co drugi telefon sprzedany w T-Mobile obsługuje sieć LTE

Strona główna AktualnościINTERNET

Coraz więcej klientów T-Mobile może korzystać z szybkiego Internetu, już co drugi telefon sprzedawany w ofercie rynku prywatnego obsługuje standard LTE. W zasięgu sieci czwartej generacji różowego operatora znajduje się już ponad 50% populacji Polski.

Na początku czerwca informowaliśmy, że T-Mobile wprowadza do swojej oferty Internet LTE. Według Grzegorza Borsa, członka zarządu T-Mobile Polska, wprowadzenie szybkiego bezprzewodowego Internetu miało sens dopiero wtedy, gdy usługa była w stanie dostrzec do odpowiednio dużego grona odbiorców. Początkowo z tej oferty mogło skorzystać około 45% populacji Polski, natomiast obecnie w zasięgu sieci LTE T-Mobile znajduje się ponad 51,5% mieszkańców.

Najnowsze informacje przedstawione przez T-Mobile sugerują, że już co drugi sprzedawany telefon pozwala na korzystanie z Internetu LTE. Dyrektor Dep. Marketingu Usług Postpaid, Wojciech Pronobis, podkreśla, że jedną z miar sukcesu nowej oferty jest dostępność właściwych urządzeń, nawet w najtańszej taryfie.

r   e   k   l   a   m   a

Według danych przedstawionych przez Global mobile Suppliers Association, obecnie na rynku dostępnych jest prawie 1900 urządzeń obsługujących sieć 4G, większość z nich to smartfony. Liczba urządzeń z modułem LTE będzie szybko się powiększać. Miejmy nadzieję, że niedługo w Polsce, sieć czwartej generacji stanie się standardem i będzie docierała do wszystkich mieszkańców naszego kraju.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.