r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już jest AntiVirenKit InternetSecurity 2005!

Strona główna Aktualności

15 czerwca do sieci sprzedaży trafi najnowsza wersja pakietu AntiVirenKit InternetSecurity 2005 polskiej firmy G DATA Software. Najnowsze wcielenie AVK IS ma być odpowiedzią na nowe zagrożenia pojawiające się w sieci - ma stanowić kompleksowe zabezpieczenie komputera użytkownika.

Pakiet zawiera program antywirusowy AntiVirenKit 2005 professional, AntiSpamKit eliminujący niechcianą pocztę (współpracuje z wieloma programami pocztowymi), Personal Firewall chroniący przed atakami z sieci oraz WebFilter przeznaczony do ochrony prywatności.

Producent postawił szczególnie duży nacisk na ochronę przed bardzo popularnymi obecnie zagrożeniami jak phishing i pharming. Oszustwa te polegają na zmianie adresów serwerów nazw, skutkiem czego nieświadomy użytkownik wchodzi na fałszywą stronę internetową, przygotowaną w celu przechwycenia poufnych danych, np. danych do logowania w serwisach bankowych. Tego typu atak można przeprowadzić zarówno na pojedynczy komputer jak również w skali masowej.

Mimo, że program dostępny będzie w sieci dystrybucyjnej dopiero od środy to już dziś z vortalu pobrać można wersję testową. Zapraszamy do pobierania w dziale: PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.