r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już jest polska wersja systemu Windows Server 2003 !

Strona główna Aktualności

Dziś odbyła się w Warszawie oficjalna premiera polskiej wersji najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft - Windows Server 2003. Tomasz Bochenek dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft podkreślił : "Polska wersja językowa Windows Server 2003 dostępna jest w niespełna miesiąc po ogólnoświatowej premierze tego produktu, co jest dowodem na to, że nasz kraj jest coraz bardziej liczącym się rynkiem rozwiązań serwerowych..."

System oferowany jest w trzech wersjach: Windows Server 2003 Datacenter Edition (wersja 32- i 64-bitowa), Windows Server 2003 Enterprise Edition (wersja 32- i 64-bitowa), Windows Server 2003 Standard Edition oraz Windows Server 2003 Web Edition. W języku polskim dostępna jest wersja Standard i Enterprise.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.