Już jutro aktualizacja wstępna dla SP2 do Visty

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft przygotowuje się do wydania Service Packa 2 dla systemów Windows Vista i Windows Server 2008 - już jutro w Windows Update pojawi się aktualizacja będąca wstępem do właściwego Service Packa.

Jak można wyczytać z artykułu Bazy Wiedzy KB894199, 28 kwietnia w Windows Update pojawi się aktualizacja oznaczona numerem KB955430. Jest to aktualizacja przygotowująca system do przyjęcia Service Packa 2. Nie jest to nic nadzwyczajnego, podczas wydania dodatku SP1 również wymagana była podobna wstępna aktualizacja, ale warto o tym wiedzieć - bez tej aktualizacji zainstalowanie SP2 będzie niemożliwe.

Pojawienie się aktualizacji wstepnej zwiastuje szybki debiut samego Service Packa. Oczekuje się, że zostanie on wydany już na początku przyszłego miesiąca.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję