r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już jutro premiera Creative Suite 5 w Warszawie

Strona główna Aktualności

Już jutro, 18 maja, w Warszawie odbędzie się oficjalna polska premiera pakietu Adobe Creative Suite 5.

W skład pakietu Adobe Creative Suite 5 wchodzą dedykowane profesjonalistom aplikacje przeznaczone do edycji grafiki, wideo oraz tworzenia stron internetowych - m.in. InDesign, Photoshop, Illustrator, Flash oraz Dreamweaver. Wśród wielu nowości wprowadzonych do tego wydania warto wymienić obecne w Photoshop CS5 narzędzia do retuszu, pozwalające na łatwe usuwanie wybranych elementów sceny oraz filtry odpowiedzialne za technologię 3D oraz fakt, że Photoshop, Premiere Pro i Effects wyposażone są w natywne wersje 64-bitowe. Ponadto Flash CS5 oraz Dreamweaver CS5 zostały rozbudowane o liczne usprawienia poprawiające komfort pracy z kodem ActionScript. InDesign CS5 zaś został wzbogacony o funkcje pozwalające na tworzenie elektronicznych publikacji z wykorzystaniem Flasha.

W programie spotkania premierowego przewidziano między innymi przedstawienie rodziny produktów Adobe Creative Suite 5 oraz omówienie nowości w poszczególnych pakietach: Design Premium, Web Premium i Production Premium. Odbędzie się również prezentacja nowego programu Flash Catalyst. W trakcie premiery przeprowadzony zostanie także konkurs dla programistów na najciekawszą aplikację stworzoną przy użyciu narzędzi CS5.

r   e   k   l   a   m   a

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja online na stronie konferencji.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.