Już można testować Office 2013 Professional Plus

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W TechNecie pojawiła się już wersja próbna pakietu Office 2013 Professional Plus. Ta wersja pakietu przeznaczona jest do pracy w środowisku biznesowym i oprócz Worda, Excela, PowerPointa i OneNote znajdziemy tu także Outlooka, Accessa, Publishera i komunikator Lync. Z tej linii, ale już jako osobne pozycje, można przetestować także Project Professional 2013 oraz Visio Professional 2013.

Aby pobrać pakiet koniecznie trzeba zalogować się danymi do swojego konta Microsoft. na stronie pobierania znajdziemy wersje 32- i 64-bitowe w wielu językach, niestety bez polskiej. W każdym przypadku trzeba przygotować się na pobranie około 800 MB. Wersja próbna oprogramowania działać będzie przez 60 dni, zaś po zakończeniu tego okresu staniemy przed możliwością kupna pełnej wersji najnowszego pakietu biurowego Microsoftu.

Zastanawiając się nad zakupem warto też przetestować Office 365.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych