r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już niedługo Letnia Akademia IBM na Mazurach

Strona główna Aktualności

Na przełomie maja i czerwca w Jabłoni koło Pisza na Mazurach odbędzie się Letnia Akademia IBM, kolejna edycja corocznej konferencji poświęconej zagadnieniom związanym z zarządzaniem infrastrukturą IT z wykorzystaniem oprogramowania z rodziny IBM Tivoli.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i pomysłów uczestników w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa danych oraz zarządzania infrastrukturą. Podczas konferencji zaplanowano prezentację nowości zarówno w już znanych produktach, jak i całkiem nowych rozwiązań. Obecni na miejscu konsultanci będą do dyspozycji uczestników — jest to więc szansa na zadanie wszystkich najtrudniejszych pytań na temat rozwiązań IBM. Spotkanie podzielone jest na dwie równoległe ścieżki. Na jednej odbywać się będą prezentacje, na drugiej zaś — warsztaty techniczne. Pełna agenda dostępna jest na stronie konferencji.

Letnia Akademia IBM rozpocznie się w środę, 30 maja, i potrwa do piątku, 1 czerwca. Udział w samej konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali także specjalną ofertę noclegów w hotelu, w której odbędzie się Akademia. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym spotkania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.