Już niedługo rozliczenia czas zacząć

Strona główna Aktualności

O autorze

O rozliczeniach podatkowych już teraz myślą zapewne jedynie Ci, którzy walczą o zwiększenie swych odliczeń do ostatniej chwili oraz Ci, którzy spodziewają się zwrotów podatkowych. Pozostali zwykle odwlekają "zabawy" z formularzami PIT jak to tylko jest możliwe.

Już teraz jednak proponujemy wsparcie dla wszystkich, którzy chcą szybko odzyskać pieniądze z Fiskusa. To wsparcie to program PITy 2005 Przedsiębiorstwa Informatycznego IPS. PITy 2005 to bardzo wygodny w zastosowaniu program wspierający wypełnianie rocznych deklaracji podatkowych PIT.

Za pomocą aplikacji możemy wypełnić zeznania PIT 28, 36, 36L, 37 i 38 oraz pełną gamę załączników. Program dokonuje obliczeń, a użytkownik musi wypełnić jedynie niezbędne pola. Użytkownik nie musi nawet posiadać informacji na temat docelowego Urzędu Skarbowego, wybiera go jedynie z listy. Prace nad PITami można zapisać i w dowolnym momencie kontynuować, oczywiście aplikacja generuje wydruki. Co ważne dane wpisane do jednego druku można eksportować do innego dzięki czemu nie ma konieczności wprowadzanie wielokrotnie tych samych danych.

Dodatkowym atutem programu jest pomoc w zakresie zasad wypełniania deklaracji. W programie uzyskamy informacje dotyczące przeznacznia każdego z PITów, szczegółowe informacje na temat ulg oraz inne takie jak choćby kwoty kosztów uzyskania przychodu czy wysokości kwotowe progów. PITy 2005 umożliwiają również drukowanie poleceń zapłaty. Do programu dołączony został ujednolicony tekst ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Wszystkich, którzy są już gotowi do podjęcia wyzwania zapraszamy do pobierania programu PITy 2005 w dziale: PROGRAMY -> Akcesoria -> Rozliczenia podatkowe.

© dobreprogramy
s