Już w środę IT Academic Day na Uniwersytecie Gdańskim

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Już w środę, 3 grudnia, na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się kolejne spotkanie pod szyldem IT Academic Day. Udział w wydarzeniu to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft, jak również poszerzenia swojej wiedzy na tematy związane z m.in. wzorcami projektowymi, aplikacjami mobilnymi czy aplikacjami webowymi i ich bezpieczeństwem.

Oprócz potężnej dawki wiedzy i inspiracji, jaką niosą za sobą prezentacje, podczas wydarzeń nie zabraknie także inspirujących historii, konkursów z cennymi nagrodami, wymiany doświadczeń i atmosfery sprzyjającej nawiązywaniu nowych kontaktów. Organizatorzy są przekonani, że każdy z uczestników kolejnej edycji projektu zdobędzie wiedzę i umiejętności przydatne w rozwoju kariery na rynku IT i pokrewnych.

IT Academic Day UG to nie tylko ciekawe prezentacje. Uczestnicy mają okazję pograć na zestawach Xbox z kontrolerami Kinect oraz sprawdzić w działaniu tablety i telefony z systemami Microsoftu. Podczas konkursów organizowanych podczas prelekcji można będzie wykazać się wiedzą i zdobyć atrakcyjne nagrody. Goście mogą osobiście porozmawiać z wybitnymi prelegentami i przedstawicielami czołowych firm IT w Trójmieście. Udział w wydarzeniu potwierdziły firmy PGS Software, Polskapress, Goyello, Sii i Bank Pekao. Przedstawiciele Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego przedstawią swoje ofertę „Strefa Startup Gdynia”.

IT Academic Day na UG odbędzie się 3 grudnia na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego przy ulicy Wita Stwosza 57, Gdańsk. Więcej na temat wydarzenia można dowiedzieć się na stronie koła naukowego KOLOR. Aby wziąć udział w konferencji wymagana jest bezpłatna rejestracja na portalu Codeguru. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję