Już widać Vistę i Office 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Już pojutrze polski oddział Microsoft rozpocznie w naszym kraju szeroko zakrojoną kampanię promującą jego najnowsze "dzieci" - Windows Vista oraz Office 2007.

Pod adresem JuzWidac.pl uruchomiona została już specjalna, premierowa witryna poświęcona nowym produktom. Wczoraj w warszawskim klubie Platinium miała miejsce oficjalna ale zamknięta premiera dla VIPów. Jednak tak naprawdę wszystko rozpocznie się w najbliższy weekend. To właśnie wtedy w Warszawie odbędzie się pierwsza z cyklu weekendowych imprez promujących nowe produkty, co zapowiadaliśmy na początku lutego.

Warszawska impreza odbędzie się 10 i 11 marca kompleksie handlowo-rozrywkowym Złote Tarasy. Kolejne imprezy planowane są 17-18 marca w Centrum Handlowym M1 w Poznaniu, 24-25 marca w Silesia City Center w Katowicach, 31 marca-1 kwietnia w Galerii Kazimierz w Krakowie, 14-15 kwietnia w Manufakturze w Łodzi oraz 12-13 maja w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Co zaplanowali organizatorzy podczas imprez owiane jest tajemnicą, jednak atrakcji ma ponoć nie zabraknąć.

Dla tych którzy nie będą mieli okazji zawitać do jednego z centrów handlowych przygotowano witrynę JuzWidac.pl. W atrakcyjnej wizualnie formie zawarte są informacje o wszystkich wersjach Visty, a także gdzie je można kupić. Atrakcją serwisu jest m.in. wideo blog ze znanym m.in. ze "Szkła Kontaktowego" satyrykiem Tomaszem Jachimkiem w roli głównej. Dostępnie są też dodatki do Visty i Office 2007, można również wziąć udział w konkursie "Jak Ty To Widzisz?".

Jak podkreśla Microsoft, będzie to pierwsza w Polsce tak szeroko zakrojona akcja promocyjna produktów tego producenta.

© dobreprogramy

Komentarze