Już wkrótce Linux GigaCon 2006

Strona główna Aktualności

O autorze

Zapraszamy do wzięcia udziału w piątej edycji konferencji Linux GigaCon 2006 - Linux w zastosowaniach profesjonalnych - organizowanej przez Software-Konferencje, pod opieką merytoryczną magazynu LiNUX+. Konferencja w tym roku odbywa się pod hasłem: Open Source a tanie państwo, Open Source a tania firma. W tej edycji pojawi się, także nowa sesja tematyczna - Open Source w administracji.

Linux GigaCon 2006 - to największe polskie spotkanie użytkowników oraz twórców tworzących na platformie systemu Linux. To przegląd zastosowania środowiska linuksowego i przeznaczonego dla niego oprogramowania jako podstawy do budowy wydajnych, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań w biznesie. Tematyka konferencji obejmuje między innymi zagadnienia zarządzania systemami, rozwiązania klastrowe, narzędzia i środowiska deweloperskie, bezpieczeństwo systemów i aplikacji, bazy danych, Open Source w administracji, systemy dla firm na platformie Linux i rozwiązania sprzętowe.

Udział jest bezpłatny, jednak warunkiem uczestnictwa w wykładach jest wcześniejsza rejestracja. Linux GigaCon 2006 odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2006 w Warszawie, Hotel Novotel Airport, ul. 1 sierpnia 1. Z przyjemnością informujemy, że vortal dobreprogramy jest oficjalnym partnerem medialnym konferencji.

© dobreprogramy
s