r   e   k   l   a   m   a
reklama

Już wkrótce Power Pack 3 dla Windows Home Server

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Już 24 listopada w Windows Update i automatycznych aktualizacjach pojawi się trzecia wersja pakietu Power Pack dla systemu Windows Home Server - pozwoli on użytkownikom Windows 7 na daleko posuniętą integrację z domowym serwerem.

Wśród wielu nowości wprowadzonych przez opisywaną aktualizację znajdziemy pełną integrację Centrum akcji w Windows 7 z mechanizmem tworzenia kopii zapasowych na dyskach serwera z możliwością zdalnego uruchomienia i zamknięcia komputera celem wykonania kopii. Posiadacze Windows 7 zyskają również dostęp do zasobów zgromadzonych na serwerze, zaś mechanizm Windows Search 4 umożliwi szybkie i sprawne wyszukiwanie danych - w tym tych zabezpieczonych poprzez szyfrowanie EFS.

Użytkownicy Windows Media Center z kolei będą mogli automatycznie archiwizować nagrane programy telewizyjne na serwerze i następnie oglądać je na komputerze lub urządzeniu przenośnym mającym dostęp do sieci domowej. Pojawi się także możliwość uzyskania informacji o ustawieniach i stanie domowego serwera z poziomu Windows Media Center.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial