r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już wkrótce Power Pack 3 dla Windows Home Server

Strona główna Aktualności

Już 24 listopada w Windows Update i automatycznych aktualizacjach pojawi się trzecia wersja pakietu Power Pack dla systemu Windows Home Server - pozwoli on użytkownikom Windows 7 na daleko posuniętą integrację z domowym serwerem.

Wśród wielu nowości wprowadzonych przez opisywaną aktualizację znajdziemy pełną integrację Centrum akcji w Windows 7 z mechanizmem tworzenia kopii zapasowych na dyskach serwera z możliwością zdalnego uruchomienia i zamknięcia komputera celem wykonania kopii. Posiadacze Windows 7 zyskają również dostęp do zasobów zgromadzonych na serwerze, zaś mechanizm Windows Search 4 umożliwi szybkie i sprawne wyszukiwanie danych - w tym tych zabezpieczonych poprzez szyfrowanie EFS.

Użytkownicy Windows Media Center z kolei będą mogli automatycznie archiwizować nagrane programy telewizyjne na serwerze i następnie oglądać je na komputerze lub urządzeniu przenośnym mającym dostęp do sieci domowej. Pojawi się także możliwość uzyskania informacji o ustawieniach i stanie domowego serwera z poziomu Windows Media Center.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.