reklama

Już wkrótce iLife '11 - w całości 64-bitowy

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Prawdopodobnie już wkrótce, 7 sierpnia Apple zaprezentuje najnowszą wersję pakietu oprogramowania iLife dedykowanego systemom operacyjnym Mac OS X - informuje serwis AppleInsider.

Z przedstawionych informacji wynika, że wszystkie aplikacje wchodzące w skład najnowszej odsłony iLife mają być 64-bitowe. Nieoficjalnie mówi się, że skład pakietu nieco się zmieni. Z iLife '11 prawdopodobnie zniknie iDVD, a jego funkcje przejmie iMovie HD. Pojawi się także zupełnie nowa, tajemnicza aplikacja o nieznanym przeznaczeniu. Wśród nowości wprowadzanych do poszczególnych programów warto wymienić funkcje Faces i Places, które mają pojawić się w MobileMe Web Gallery. W pakiecie znajdziemy także odświeżone wersje GarageBand oraz iWeb. Cena iLife '11 nie ulegnie zmianie wobec poprzednich wydań i dalej ma wynosić 79 dolarów. Osoby kupujące nowe komputery Apple dostaną pakiet iLife w prezencie.

Poprzednia wersja pakietu - iLife '09 - ujrzała światło dzienne na początku zeszłego roku, o czym szerzej pisaliśmyprzy okazji jego premiery.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama