r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już wkrótce nowe GNOME

Strona główna Aktualności

Tak jak niedawno zapowiadaliśmy, opublikowano wersję kandydującą nowego dużego wydania środowiska graficznego GNOME. Wersja finalna ma się ukazać 6 września.

Wydanie wersji kandydującej (RC) oznacza, że główne prace nad tym wydaniem projektu zostały już zakończone. Za trzy dni, 28 sierpnia, jego kod zostanie zamrożony, co oznacza, że nie można będzie do niego wprowadzać znaczących zmian. Do czasu oficjalnej premiery poprawiane mogą być tylko drobne błędy, to jest także czas na dokończenie i skorygowanie lokalizacji językowych.

Zmian w nowej wersji jest bardzo dużo, jednak użytkowników ucieszy najbardziej znacznie poprawiona wydajność i odświeżony wygląd. Ułatwione będzie zarządzanie obszarami roboczymi, aplikacje będzie można przeciągać z listy okien do wybranego obszaru. Większość składowych aplikacji także została wyposażona w nowe funkcje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.