r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już wkrótce specjalna wersja Opery dla tabletów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Twórcy Opery ujawnili, że pracują nad kolejną odmianą swojej przeglądarki, tym razem skierowanej do właścicieli tabletów.

Opera Software ma obecnie w swojej ofercie przeglądarkę internetową dla komputerów z systemem Windows, Linux i Mac OS X oraz dwie odmiany aplikacji na telefony komórkowe. Wkrótce dołączy do nich kolejna wersja Opery, przygotowana specjalnie z myślą o tabletach. Opera for Tablets będzie nastawiona na obsługę dotykiem przy równoczesnym uwzględnieniu wyższej niż w smartfonach wielkości ekranów. Przeglądarka ma być kompatybilna z szeroką gamą urządzeń stworzonych przez takich producentów jak Apple, Acer czy Toshiba. Podstawową cechą odróżniającą nową przeglądarkę od pozostałych wersji Opery będzie interfejs użytkownka, w pełni dostosowany do możliwości i specyfiki tabletów. Bliższe szczegóły na temat nowej Opery nie są znane - producent opublikował jedynie krótki klip wideo prezentujący działanie przeglądarki w systemie Android.

Opera for Tablets zostanie oficjalnie zaprezentowana 6 stycznia, podczas targów CES - wtedy też poznamy szczegóły dotyczące tej przeglądarki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.