reklama

Już za 3 dni I zlot czytelników vortalu dobreprogramy!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za 3 dni, 21 września, w malowniczo położonej Szklarskiej Porębie, rozpocznie się I zlot czytelników vortalu dobreprogramy. Będzie to jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy integracyjnej z konferencją techniczną. Udział w Zlocie weźmie około 130 osób.

Spotkanie zostało zaplanowane w taki sposób aby każdy znalazł coś dla siebie. Podczas zlotu część czasu przeznaczona zostanie na sesje techniczne, które poprowadzą zarówno redaktorzy vortalu, jak i przedstawiciele firm Adobe (Paweł Zakrzewski), Microsoft (Dominik Sołtysik) i Wacom (Mateusz Urbanowicz) - partnerów Zlotu. Jedna z sesji poświęcona zostanie nowej wersji vortalu, opowiemy również o tym jak wyglądają dobreprogramy "od kuchni". Szczegółowa agenda, uwzględniająca drobne zmiany (m. in. dodatkową, bardzo interesującą sesję w piątkowy wieczór) zostanie przesłana każdemu zarejestrowanemu uczestnikowi zlotu pocztą elektroniczną wraz z niezbędnymi informacjami organizacyjnymi.

Zlot będzie naturalnie również szansą do wzajemnej integracji. Po serii sesji technicznych odbędzie się spotkanie integracyjne przy grillu, pieczonym prosiaku i piwie ;-) Ostatniego dnia przewidziany został czas na dyskusje na temat rozwoju dobrychprogramów. Dzięki firmie Vobis, na miejscu zostanie zorganizowana mini kafejka internetowa do dyspozycji uczestników zlotu. Każdy uczestnik otrzyma firmowe gadżety dobrychprogramów - koszulkę, smycz, a także identyfikator z avatarem i nickiem z forum abyśmy mogli rozpoznać się w realnym świecie ;-)

Na potrzeby Zlotu udostępnione zostaną w całości dwa ośrodki - Olimp i Olimp Retro położone w leśnym zaciszu blisko centrum Szklarskiej Poręby - górskiego kurortu położonego u stóp Karkonoszy. Pierwszy z nich będzie służyć jako główna baza noclegowa dla czytelników. W nim też znajduje się sala konferencyjna w której odbywać się będą wszystkie sesje. Dla części uczestników Zlotu zapewniliśmy bezpłatny autokar z Wrocławia. Transport zapewnia firma Światowit.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama