r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już za chwilę specjalna konferencja Apple, poznamy iPhone 5?

Strona główna Aktualności

Już za 30 minut w budynku Yerba Buena Center w San Francisco, USA rozpocznie się specjalna konferencja Apple, podczas której — wszystko na to wskazuje — ujawniony zostanie iPhone 5 oraz prawdopodobnie kilka innych, nowych produktów firmy.

Również i my jesteśmy w San Francisco, gdzie czuć już wyjątkowo napiętą atmosferę — niezależnie od osobistych poglądów tudzież wyznawanej religii, konferencje Apple na całym świecie wywołują ogromne zainteresowanie wśród mediów i praktycznie wszystkich pasjonatów nowych technologii, a wśród najbardziej zagorzałych fanbojów „nadgryzionego jabłka” to przeżycie niemal ekstatyczne ;-) Jak istotne jest to wydarzenie widać już na pierszy rzut oka — blogerzy, dziennikarze i stacje telewizyjne kłębią się przy wejściu do budynku i organizują terenowe studia.

Apple z całą pewnością zaprezentuje dzisiaj nową wersję swojego flagowego smartfona: iPhone 5. Według panującego powszechnie przekonania i najświeższych plotek, będzie on wyposażony w większy niż obecnie ekran i łączność LTE. Największa zmianą ma być nowy, 9-pinowy dock connector, który prawdopodobnie przyprawi o zawrót głowy wielu użytkowników korzystających z akcesoriów wyposażonych w niezmienione od lat szerokie złącze Apple Dock. Oprócz tego spodziewane są nowe iMaki oraz iPody. Raczej wątpliwe jest, by Apple zaprezentował dzisiaj nowego iPada z ekranem o przekątnej 7", choć minitablet firmy z Cupertino też jest wysoko na liście „potencjalnych nowinek”. Jest też coś dla użytkowników istniejących już na rynku urządzeń Apple: nowa wersja systemu iOS 6, która również prawdopodobnie ujrzy światło dzienne dzisiaj (lub przynajmniej zostanie ogłoszona data jej premiery).

r   e   k   l   a   m   a

Więcej zdjęć oraz filmiki z San Francisco umieściliśmy w publicznym folderze SkyDrive.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.