r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już za tydzień Dni IT w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za tydzień odbywać się będzie warszawska edycja konferencji Dni IT 2007. Tegoroczna, trzecia już, edycja odbyła się tradycyjnie w Opolu, a za tydzień odbędzie się także w Warszawie.

Dni IT 2007 to dwudniowa impreza poświęcona zagadnieniom z branży IT mająca na celu propagowanie nowoczesnych technologii informatycznych. Dni IT to także unikalna możliwość spotkania się w środowisku informatyków. Czytelników vortalu powinien zainteresować szczególnie drugi dzień konferencji wtedy bowiem Piotr Majchrzak z Novell Polska omawiać będzie Profesjonalne zastosowania systemu Linux - od desktopa po datacenter, a Eugeniusz Licznarowski z Microsoft Programowanie pod Windows Vista - WPF. Swoje sesje będą wygłaszać także prelegenci z firm ATEL Electronics, AMD, Cisco, IBM, OnTrack, Oracle, Sun i Siemens. Szczegółowy program konferencji znaleźć można na stronach organizatorów.

Tegoroczne Dni IT odbywały się już 3-4 kwietnia 2007 w Opolu, edycja warszawska zaplanowana została na 24-25 kwietnia 2007. Uczestnictwo jest bezpłatne jednak ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi edycjami i ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do szybkiej rejestracji, która rozpocznie się już jutro. Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu organizatorzy planują transmisję online. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie dni-it.pl.

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe InFORMAT działające przy Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki na Politechnice Opolskiej. Partnerami Dni IT 2007 są IBM, Cisco, Oracle i Novell, a vortal dobreprogramy obok magazynu Komputer Świat Ekspert jest głównym partnerem medialnym konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.